У Київській міській військовій адміністрації розповіли деталі про вступ до “Гвардії наступу” і умови проходження служби. Там зазначають, що головний фокус буде на особистостях, звідси “людиноцентричний підхід до рекрутингу, який проводиться за кращими світовими стандартами”.
Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують вісім бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів.
Наприклад, якщо доброволець хоче битися серед поліцейських – йому в “Лють”. Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострова – тоді йде до “Кара-дагу”.
“Головний фокус – на особистостях. Звідси й людиноцентричний підхід до рекрутингу, який проводиться за кращими світовими стандартами”, – йдеться у повідомленні.
У КМВА запевняють, що людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують “конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників”.
Кожен, кого відберуть, потрапить виключно у коло однодумців, кажуть у КМВА.
Згідно з повідомленням, бригади пропонують умови та вимоги, доброволець визначає, чи вони для нього прийнятні, і розпочинає діалог про працевлаштування. Якщо потрібно обміркувати рішення, є запис онлайн.
Заповнюється типова анкета кандидата, і згодом підрозділи комплектування зв’язуються із добровольцем для подальшої роботи.
У КМВА підкреслюють – новобранців не будуть відправляти на фронт відразу. Заплановано кількамісячний інтенсивний вишкіл із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів.
“До підготовки добровольців залучатимуть кращих інструкторів з вогневої підготовки, тактичної медицини. Бійці будуть добре споряджені та оснащені якісним озброєнням і технікою. І лише після цього вони братимуть участь у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни”, – йдеться у повідомленні.
Завершення формування та навчання цих частин припаде на той час, коли основні сили потребуватимуть посилення для розвитку наступу. Тобто вони підуть у бій свіжими та укомплектованими за штатом, зазначають в адміністрації. “Це створить критичну перевагу, якої потребують Сили оборони України для подальшого звільнення наших територій. Це і є частина великого плану дій, спрямованого на втілення наших надій у реальність. Підкреслюємо: це лише маленька частина великого плану”, – пояснюють у КМВА.
Там зазначають, що усі військовослужбовці усіх підрозділів Сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні протягом не менше 30 днів, отримують статус учасника бойових дій. Він передбачає ще більше різноманітних пільг: безкоштовне медичне обслуговування, 75-відсоткову знижку на комунальні послуги, достроковий вихід на пенсію тощо.
Перелік бригад “Гвардії наступу” — на сайті гвардії. https://news.liga.net/