“Євробляха” з аукціону

Мін’юст нагадав про можливість і виклав покрокову  процедуру придбання конфіскованого за порушення митних правил автомобіля на єврономерах. Арештовані “євробляхи” продає через аукціон (електроні торги) OpenMarket державне підприємство “Сетам”. Минулого року таким чино було продано 1258 автівок на 142 млн грн.

Покупець повинен знати,  що у стартову ціну лоту вже внесені всі податки та збори (обов’язкові платежі), що підлягають сплаті при переміщенні транспортного засобу через митний кордон України. Іншими словами, купуючи митний конфіскат на аукціоні ДП «Сетам», покупець автоматично сплачує всі обов’язкові платежі для розмитнення. Перед аукціоном потенційний учасник може зв’язатися зі зберігачем конфіскату та домовитися про огляд лотів.  Інформація про зберігача є на вкладці «Порядок та умови», пункт «Порядок ознайомлення з майном».

Після проведення аукціону  Державна виконавча служба протягом п’яти робочих днів мусить видати переможцю лоту відповідний документ – Акт

про  електронні торги. З цим Актом щасливий власник автосеконда

звертається до митниці для оформлення довідки  – про сплату всіх необхідних платежів для розмитнення (включені у стартову ціну лоту). А потім з «пакетом документів» , включно з Актом і довідкою, прямує в сервісний центр МВС і реєструє покупку.

Теги

Новости по теме