Про це повідомили в організації «Пласт», передає «Еспресо.Захід».
«Майже вся країна з хвилюванням спостерігала за пошуками хлопчика, який відстав при підйомі на Говерлу, і раділа, коли його знайшли рятувальники. Олексій не злякався, коли залишився сам у Карпатах – знайшов тепле місце для ночівлі та палицю для захисту від тварин», – йдеться в повідомленні.
Батьки після всіх пригод записали хлопця до скаутської організації «Пласт». Там дуже радіють і жартують, що з вересня він пластує позачергово, адже два пера вже здобув.
«Перо», що означає певний рівень умілості і етап випробування, взято з символіки українських пластунів Канади, які так само перейняли цей символ в індіанців (як тут не згадати улюблений багатьма в дитинстві твір «Земля солоних скель», автор якого наполовину індіанець Сат-Ок «Довге перо» – ред. «Споживчий ринок»).
На одне перо треба здати теорію про виживання в лісі. На два пера – самостійно провести там добу, збудувати курінь, розпалити вогонь, добути їжу. Щоб отримати три пера, треба провести у лісі три дні й три ночі. Пластун має зробити лук, знайти харчі – гриби, ягоди тощо, зробити собі тарілку й ложку, линву, лук і стріли.