А чи був полюбовник? Як би там не було, а всі фігуранти “трикутника пристрасті” мертві

З’явилися подробиці про смертельну перестрілку в Одесі 1 червня, внаслідок якої загинуло двоє людей: президент обласної федерації пляжної боротьби Одеської області Руслан Умаров розстріляв свою дружину Олену Мішину та Анатолія Арабаджі, якого називають її коханцем, але за іншою версією він був охоронцем жінки.

Про це повідомляє Telegram-канал “Одеса INFO”.

Руслан Умаров і Олена Мішина

Мішина та Арабаджі, який нібито був її коханцем, їхали в машині, коли до них під’їхав Умаров і почав стріляти. Арабаджі відкрив вогонь у відповідь, поранивши Умарова. Він потрапив у лікарню у тяжкому стані, а Арабаджі помер у кареті “швидкої”. Загинула також жінка.

Пізніше стало відомо, що Умаров також помер у лікарні наступного дня після стрілянини — 2 червня.

Руслан Умаров — відомий тренер, який підготував першого за 10 років для України чемпіона Європи з вільної боротьби Василя Михайлова.

Інший місцевий Telegram-канал опублікував розповідь дівчини, яка відрекомендувалася як дочка загиблої жінки. Вона розповіла, що її мати більше року не жила з Умаровим, а той не погоджувався дати розлучення та постійно погрожував їй.

За її словами, в машині з матір’ю був не коханець, а охоронець, якого жінка найняла для захисту від Умарова.

Як доказ дівчина надала відео, на якому Умаров розповідає, що охоронець, який з’явився у її матері, нічим їй не допоможе.

https://t.me/xydessa/31108?single

ttps://plus.telegraf.com.ua/

Теги

Новости по теме