Моторошні звуки над Одесою: в чому причина?

Наприкінці березня мешканці Одеси періодично стали чути дивні та навіть лякаючі звуки. Жодних можливих причин, як то літакі, що пролітають, або великі вантажівки, поблизу не виявлялося.

Не літаки і навіть не літосферні плити

Записи страшного шуму стали з’являтися в соцмережах. Але навіть спільними зусиллями при обговоренні можливих джерел дивних звуків, правдоподібної причини ніхто назвати не міг. Одним у загадковому шумі чувся скрегіт металу, іншим – звуки гігантських музичних невідомих інструментів, чи не труби ангелів апокаліпсису. Люди губилися у здогадах.

Ще більше здивування і навіть страху, додалося, коли новину про звуки опублікувало видання новин “24”.

Справа в тому, що можливу причину загадкових звуків звуки журналістам назвав сейсмолог, заступник директора Інституту геофізики НАН Олександр Кендзера.

Учений припустив, що причиною звуків можуть бути коливання літосферних плит. А це може бути свідченням сильного землетрусу, що наближається. Хоча фахівець відразу обмовився, що незвичайний звук не обов’язково пов’язаний із цим.

Насправді інциденти з лякаючим шумом в Одесі явище не рідкісне і періодично повторюється. Його причина – величезні труби одеської ТЕС. Якщо там трапляється аварія, тепловики скидають тиск, що призводить до появи дивних звуків. А зараз якраз закінчується опалювальний сезон у місті (це відбудеться 31 березня) і ТЕС планово скидає тиск.

https://t.me/odessavids/29?single

https://t.me/odessavids/29?single

https://odessa-life.od.ua/

Теги

Новости по теме