Рибопосадковий матеріал для блакитної ниви

Аграрно-рибогосподарський кооператив «Придунайська нива» у селищі Стара Некрасівка Ізмаїльського району запустив новий інкубаційний цех, де в установках замкнутого водопостачання вирощують личинки та мальок коропа, товстолоба, білого амура та линя. В церемонії відкриття взяли участь співробітники відділу іхтіології та регулювання рибальства Одеського рибоохоронного патруля. Менеджер «Придунайської ниви» Віктор Безсмертний провів екскурсію для запрошених колег та журналістів. Продемонстрував личинки, яким один та більше днів.

За останні 10-15 років на території Одеської області закрились багато підприємств, які займались розведенням рибопосадкового матеріалу в умовах аквакультури. Через це майже кожного сезону у суб’єктів господарювання виникає проблема із зариблення водойм. Декому доводиться везти малька із сусідніх областей.  Тому відкриття рибного інкубатора – важлива подія в розвитку рибного господарства та аквакультури для регіону. Потужності цеху підприємства дозволяють забезпечити багатьох користувачів мальком рослиноїдних видів риб вже цього сезону зариблення», – зазначила в.о. начальника Управління Держрибагентства у Одеській області Ірина Гайдашенко.

АРК «Придунайська нива» планує збільшувати свої виробничі обсяги і забезпечувати рибопосадковим матеріалом не лише південь Одеської області, а й інші регіони країни. Також у планах підприємства – розведення та вирощування осетрових видів риб.

Джерело: сторінка Одеського рибоохоронного патруля в Facebook/

Теги

Новости по теме