Звільняючи квартиру від меблів, двоє вантажників, щоб не перетруждатись, скинули диван з балкона і травмували перехожу

У Рівному було розглянуто справу про ненавмисну травму випадкової громадянки – на ногу перехожої з балкона третього поверху впав диван, спричинивши переломи. Суд визнав одного з фігурантів (другий на час розгляду справи помер – інцидент стався ще в жовтні 2020 року) винним у завданні тяжкої тілесної шкоди через необережність і призначив йому умовний термін на один рік, – повідомляє редакція zaxid.net.

Згідно з рішенням Рівненського міського суду, обвинувачений пояснив, що разом зі знайомим прибув до квартири, щоб перенести меблі. Вони вирішили викинути частину меблів через балкон. Його напарник стояв на вулиці. Слідкував, аби ніхто не постраждав, але нещасний випадок спричинив травму жінці, яка проходила поблизу.

«Потерпіла показала, що зранку вона йшла на маршрутне таксі. Коли йшла повз будинок, почула, як один з чоловіків крикнув “не кидай”. Вона підняла голову і побачила, що летить диван з третього поверху. Вона ухилилася, однак диван впав їй на ліву ногу. Робила рентген, потім МРТ, у неї було виявлено перелом кістки ноги внизу», – наводять у вироку свідчення постраждалої.

Один із фігурантів х помер у квітні минулого року. Щодо його товариша, суддя визнала його винним у порушенні ст. 128 ККУ (необережне тяжке тілесне ушкодження) та призначила йому один рік іспитового терміну.

Крім того, чоловік повинен компенсувати потерпілій 1,5 тисячі гривень матеріального збитку та ще 3 тисячі гривень моральної компенсації. Рішення суду наразі ще не є остаточним, сторони мають можливість подати апеляції.

Теги

Новости по теме