СБУ затримала помічника cтрємоусова і колаборантку, яка кликала «русскій мір» в Миколаїв: фото

Співробітники Служби безпеки України затримали двох інтернет-агітаторів російської розвідки: вони закликали включити Запоріжжя та Миколаїв до складу росії.

Про це інформує пресцентр СБУ.

Зловмисників було затримано у Миколаєві та Запоріжжі, відповідно: вони поширювали в інтернеті заклики підтримати країну-агресора та включити регіони нашої держави до складу рф.

У Миколаєві було заарештовано працівницю місцевого ліцею — слідство встановило, що вона співпрацювала з російським гру. За вказівкою куратора, вона створила адмініструвала антиукраїнську групу в забороненій соцмережі «Вконтакте»: там вона розміщувала матеріали із закликом включити Миколаївську область до складу Росії.

У Запоріжжі було заарештовано псевдоактивіста, який співпрацював з відомим херсонським колаборантом Кирилом Стремоусовим. Він займався поширенням фейків про нібито «протестні настрої» в регіоні, а також створив сторінки в соцмережах, де виправдовував російську агресію та окупацію територій України. Зловмисникам загрожують різні терміни ув’язнення, зокрема до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

https://apostrophe.ua/

Теги

Новости по теме