“Палена” горілка з сільського магазину спричинила смерть чотирьох людей, ще семеро – в тяжкому стані

Правоохоронці затримали жінку, що реалізувала горілку кустарного виробництва, яку вживали потерпілі.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на оновлені дані обласного ГУНП.

Подія сталася 5 липня у селі Старостине Роздільнянськго району Одеської області. Того дня медичним працівникам швидкої допомоги один за одним довелося госпіталізувати місцевих жителів, яким стало зле після вживання горілки кустарного виробництва з тамтешнього магазину. Троє людей у лікарні померли. Смерть ще одного чоловіка медики констатували за місцем його мешкання. Попередня причина смерті громадян – токсична дія та отруєння хімічними речовинами. Семеро людей наразі залишаються у критичному стані.

Жінку, яка реалізувала сурогатний алкоголь, правоохоронці затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за підозрою у реалізації незаконно виготовлених спиртовмісних речовин, що призвело до отруєння та смерті людей.

У рамках проваджень, розпочатих слідчими поліції за статтями 115 та 204 Кримінального кодексу України, призначено низку судових експертиз.

Зібрані поліцейськими матеріали, відповідно до норм Кримінального процесуального кодексу України, передано за підслідністю до територіального управління Бюро економічної безпеки.

https://bessarabiainform.com/

Теги

Новости по теме