У селі Добровілля Близнюківської громади Харківської області місцева жителька висловила обурення щодо проведення дискотеки у місцевому сільському клубі.
Як повідомляє медіа «Слобідський край», 15 березня до очільника Близнюківської громади звернулася жителька села Добровілля з проханням скасувати дозвіл на відкриття клубів у громаді. Аня Муренец у своєму дописі на сторінці Facebook зазначила, що не вважає за необхідне відкривати у громаді клуби під час війни. Під дописом жінки жителі громади залишили більше сотні коментарів, що надало розголосу ситуації.
«Про наболіле, це про дискотеки в клубах. А саме, про дискотеки, які стосуються мого рідного села, в Добровільському сільському клубі та всіх, які працюють зараз у воєнний час! У мене не вистачає слів і розуміння, чому люди не відчувають співстраждання, поваги, жалю до людей, які захищають наш тил, які поклали свої життя за наш спокій. «Танці на наших костях» так наші солдати висловлюються про ваші дискотеки», – написала Аня Муренец.
На допис жительки села Добровілля відповів очільник Близнюківської громади Геннадій Король. У зверненні він зазначив, що вважає за потрібне публічно озвучити власну позицію з цього питання.
«Хочу всім, чиї почуття ображає робота закладів культури в селах під час війни, нагадати слова Вінстона Черчилля: «Якщо ми економимо на культурі, то за що ми тоді воюємо?». Прикро, що у суспільстві, яке з 2014 року живе у стані війни, лише протягом останнього року виникла думка про те, що будь-які прояви культурного життя ображають почуття військових, родин загиблих, що дискотеки у воєнний час – це «танці на кістках», – зазначив Геннадій Король.
Нагадаємо, що очільник Близнюківської громади пішов на фронт із самого початку повномасштабного вторгнення рф 24 лютого, а повернувся до виконання своїх повноважень 6 грудня. А у 2014-2015 роках брав участь в АТО.
«Мені особливо прикро, бо я мав честь бути захисником України. І мені шкода, що більшість людей так і не усвідомила, що ж відбувається насправді. А що ж відбувається? Йде війна, народжуються і виростають діти, люди створюють сім’ї і продовжують працювати. Поряд з цим, біль втрат не відпускає ні на мить. Ми прощаємося з кращими синами громади та України. Але, на жаль, наша скорбота – це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто повернувся з поля бою на щиті. І наш світлий сум – це останнє, що потрібно нашим живим захисникам. Чому? А тому, що в них є дружини,
діти, батьки. І вони, і всі інші жителі громади мають ЖИТИ. Інакше, за що тоді воюють і гинуть наші захисники? Що вони захищають?», – наголосив Геннадій Король.
Також очільник Близнюківської ТГ зазначив, що, попри війну, у громаді створюють усі умови для того, щоб життя продовжувалось.
«Ми не намагаємося створювати крихку ілюзію мирного життя, ми прагнемо, щоб наш ворог не досяг своєї мети – створити умови, в яких ми будемо жити так, як наче ми вже померли – без планів на майбутнє. Перемога може бути на наступному тижні, а може бути через роки. Ми не маємо права ставити життя «на паузу». І мусимо щодня пам’ятати, кому ми зобов’язані можливістю ЖИТИ», – написав очільник Близнюківської громади.