Повернувшись із Нідерландів, де тривалий час працював, Олександр Стратійчук у 2005 р. зайнявся бізнесом, з яким зазнайомився у «країні тюльпанів»: засадив у Чернівецькій області тюльпанами пустир, прибравши його від сміття і чагарників. І його тюльпанове поле стало суперпопулярною весняною фотолокацією краю. Потім з різних причин змінював розташування плантації. Востаннє на Буковині взяв в оренду півтора гектара в розважальному комплексі «Троя» в Кіцманському районі.
За словами підприємця, тюльпани квітнуть упродовж двох тижнів. І в цей період ними приїжджали милуватися і фотографуватися до 10 тисяч людей щодня. Одного року Олександр з трьох мільйонів тюльпанів «викреслив» карту України. Кожну область відокремив квітами певного кольору. Також між «областями» були доріжки для туристів.
Були ідеї інших зображень з відповідно висаджених тюльпанів. Це був прибутковий бізнес. На посадку тюльпанів щороку витрачав понад 20 тис. доларів. Уклав ці гроші і минулого року, але жодного прибутку не отримав, ділиться Олександр Стратійчук. Через локдаун відвідувачів на тюльпанове поле не пустили.
Тому цього року квітникар перебрався в «ліберальнішу» щодо карантинних обмежень і, сподівається, епідемічно благополучнішу Івано-Франківську область, де висадив понад 2 мільйони тюльпанів на площі в 1 гектар.
Джерело: molbuk.ua/ Світлина з Facebook/