Запам’ятайте наступне:
1. Танк у місті – сліпий. Кути огляду оглядових приладів не дозволяють ані мехводу, ані командиру, ані навіднику бачити верхні поверхи будівель. Тому гранатомет згори, пляшка з коктейлем Молотова йому страшні. Бити по танку з верхньої півсфери потрібно в моторний відсік – він позаду за баштою, також дах башти. Пам’ятайте, як горіла російська танкова колона у Грозному.
2. ВАЖЛИВО! При стрільбі з гранатомета з вікна – (а з РПГ-7 не можна стріляти із закритого приміщення, найкраще – з даху) найкраще цілитися у дах вежі – відносно тонка броня та велика ймовірність попадання у боєукладку забезпечує високу ефективність такого пострілу.
3. Танк у місті небезпечний за наявності великих відкритих просторів – якщо він виїхав на площу, то може впевнено вести вогонь по цілях на відстані від 50м до кілометра – прострілювати вулиці, знищувати цілі на відкритих просторах. Яскраві приклади – бої у Грозному, коли танки з мосту вели вогонь по будівлях уряду Ічкерії, Багдад – коли танк із мосту зміг убити журналіста, побачивши блиск його камери.
4. Танк без піхоти менш небезпечний, тому потрібно вибивати піхотне прикриття – осколковими гранатами, з автоматів та кулеметів. Якщо з танка вилазить екіпаж, його потрібно знищувати негайно. Врахуйте – зазвичай перед тим, як вискочити з вежі, танкіст може залишити гранату і вискакувати після її розриву.
5. Рецепт коктейлю Молотова – бензин і як флегматизатор (уповільнювач горіння) – третина або чверть машинного масла, або, якщо немає масла і є час – розчиняти пінопластову крихту. Кидати коктейль Молотова на лобову частину бронекорпусу чи башту – марно, треба пропускати машину та кидати пляшку в моторно-трансмісійне відділення.
6. Для найсміливіших – закривати оглядові пристрої танка будь-якою ганчіркою. Коли відчиніться люк – туди потрібно кинути гранату.
Слава Україні!